benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie
Úvod / Informace / O nás

O nás

Proč nakoupit u nás - Elusia.cz?

Stále více lidí využívá on-line nakupování, aby ušetřili svůj cenný čas, který mohou věnovat sobě nebo své rodině. Na českém trhu najdete jen těžko designová svítidla za dostupné ceny.

Proto je zde Elusia, internetový obchod, který je zde pro všechny příznivce krásného interiéru, jakož i architektů a developerů. Kromě času, který nákupem u nás ušetříte, Vám nabízíme zejména příjemné prostředí, inspiraci a na Vás orientovaný zákaznický servis. Abyste se u nás vždy cítili dobře.

Kdo jsme

Jsme dvě spolupracující firmy ­česká a slovenská. Naše slovenská firma ELUSIA s.r.o.provozuje internetový obchod www.elusia.cz ,který je tu pro Vás s postupnými růstem od roku 2009, kdy jsme představili světovému internetu svítidla značku AZzardo. Později i značky Zumaline, Shilo a jiné. Na základě poptávky jsme prodej rozšířily i do sousedního Maďarska, Rakouska a Německa. V plném rozsahu spolupracujeme s českou firmou ELUSIA CZ s.r.o., která provozujeme od začátku roku 2014 showroom přímo v Praze.

Šetříme vám čas, peníze a snažíme se vás inspirovat a povzbudit vašeho tvůrčího ducha, protože každý z nás si rád zkrášlí svůj domov. Vychutnejte si z pohodlí domova krásu našich svítidel a ušetřete čas strávený cestou do obchodů se svítidly, ve kterých mají i tak stále stejnou nabídku.

Pro nás je priorita krása našeho osvětlení a proto jsme se rozhodli od začátku poskytnout dopravu v rámci České republiky zdarma. Takže se nemusíte obávat o žádné další poplatky ani navýšení ceny.

 

A co vám zaručuje nákup na Elusia.cz? 

 

Pomáhame

Nikdo z nás by neměl zapomínat na pomoc těm, kteří ji potřebují a proto je naše společnost pravidelným přispěvatelem dobrého anděla.

-1


Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Showroom
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Tomášikova 35
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: +421 55 22 89 001