benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Osvětlení schodiště v domě

#Nova Luce#Shilo#technická#zapuštěné svítidla

Víme, že schodiště, které máme v domě by mělo být krásné, zapadat do celkového charakteru domu, ale v neposlední řadě by mělo být především bezpečné. Výška, hloubka a počet schodů, typ zábradlí, to jsou všechno otázky, se kterými vám nepochybně pomůže zkušený interiérový návrhář nebo architekt.

Schodiště je však nezbytné i správně osvětlit, ať už závěsným svítidlem, nástěnnými světly nebo bodovkami. Všechna svítidla těchto typů vám mohou osvětlit i prostor úzkého schodiště. 

Svítidla by měla být namontovaná v takové výšce, aby neoslňovala nebo neomezovala váš pohyb na schodišti. 

Velmi zajímavý světelný akcent mohou dát vašemu schodišti bodová světla zapuštěná vždy pár schodů od sebe těsně nad nášlapnou plochou schodů. Díky LED technologii může být toto řešení energeticky úsporné i komfortní. Pokud osvětlení přidáte senzor pohybu, nemusíte po tmě hledat vypínač a usnadníte život nejmenším členům vaší domácnosti. 

Pokud chcete co nejvíce šetřit prostorem, doporučujeme LED pásky, které jsou při vhodném zakomponování nenápadné a dokonale mohou osvítit celý prostor schodiště. LED pásky se dají koupit v různých délkách a je možné například pomocí dálkového ovládání měnit barvu a intenzitu jejich světla.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastřešuje marketingové aktivity, jejichž cílem je zviditelnění a propagace společnosti. Zveřejňuje v magazínu a poradně zajímavé články, ve kterých se dozvídáte zajímavé informace například o vhodném umístění svítidel nebo o nových technologiích v oblasti svícení.

Nejprodávanější svítidla

Zeptejte se nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výběrem i s technickými otázkami.
210 012 013

Štítky

#Nova Luce#Barva světla#svítivost#AZzardo#venkovní osvětlení#LED #světelný zdroj#stmívání#IP krytí#žárovka#LED modul#nástěnné osvětleníZobraziť všetky


Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Showroom
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Tomášikova 35
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: +421 55 22 89 001