benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Proč nakoupit právě u nás?


Kdy máte dopravu zdarma? U nás vždy

Pokud jste v našem e-shopu již v minulosti nakupovali, jistě jste si všimli, že při dokončení vaší objednávky se nevyskytují žádné další náklady na dopravu zboží k vám. Nepochybně vás to mile překvapilo. Nadále tuto zásadu dodržujeme a nenavyšujeme váš nákup o podobné příplatky. Uděláme maximum, aby jsme vám zboží doručili, podle jeho dostupnosti v co nejkratším termínu a bezpečně až k vám domů. 

“K výběru osvětlení domácnosti nebo svítidel venkovních prostor okolí domu, přistupuje většina uživatelů s respektem - jde o jednu z nejdůležitějších součástí komfortu bydlení. I z tohoto důvodu je vám náš tým připravený být nápomocný ve všech směrech. Ať už potřebujete připravit návrh, pomoci s výběrem nebo zpracovat výpočet komplexního osvětlení, on line podporu, dostatečný časový prostor pro vrácení zboží nebo pomoc při řešení reklamace. Vysvětlíme vám, proč je výhodné u nás nakoupit a princip benefitů pro naše zákazníky.

"Vaše spokojenost při nákupu, je pro nás na prvním místě a uděláme maximum pro splnění tohoto předpokladu"


Preferujete nákup z domova a potřebujete poradit s výběrem? “Máme řešení".

Rádi nakupujete přes internet nebo je to aktuálně pro vás jediná možnost? Potřebujete vybrat světla, dokončit stavbu nebo rekonstrukci, navrhnout osvětlení vašeho domu nebo zahrady? Ve spolupráci s naším týmem odborníků to bude hračka. Pomohou vám rychle a efektivně vyřešit problematiku osvětlení. Nabízíme a stále rozvíjíme bezplatnou pomoc zákazníkům online. Můžete využít možnost online videohovoru přímo s naším pracovníkem. Konkrétní termín takové formy konzultace, je nutné si nejprve telefonicky dohodnout a rezervovat.  Následně můžete společně s některým z našich kolegů odborníků, začít řešit váš požadavek i například s použitím sdílené obrazovky pro plány projektu a podobně.  


Pomoc při výběru svítidel na našich stránkách řeší online chat

Každý z vás nepochybně zažil nepříjemný pocit s marným hledáním konkrétní věci nebo tak rozsáhlé nabídky na eshopu, že jste se postupně ztratili a během vyhledávání si možná i nakonec zpochybnili svojí původní představu. Toto je typická situace, kdy vám můžeme pomoci prostřednictvím našeho online chatu. Stručně řečeno, můžete použít chat okénko v pravé dolní části našich stránek. Od brzkých ranních hodin, až do pozdního večera, vám zodpovíme vaše otázky a ve složitějších záležitostech, vás navedeme nebo spojíme přímo s kompetentním odborníkem z naší společnosti. Nakupujte, ptejte se na cokoliv spojeného s osvětlením.

Naší zásadou je, že není špatná otázka, je jen špatně, když zůstala otázka nezodpovězená.  


Prodloužená doba na vrácení zboží zakoupeného na e-shopu, u nás až 30 dní

Objednali jste si u nás zboží přes eshop, přišlo vám domů a zjistili například, že barevný odstín vám neladí s interiérem? Není důvod k panice. Pokud dodržíte všechny zásady nakládání se zbožím, které chcete vrátit a odstoupit bez udání důvodu od smlouvy, máte dostatek času, protože jsme prodloužili lhůtu pro vrácení až na 30 dní. Byli jste přesvědčení, že je riskantní si objednávat svítidla přes eshop? Věříme, že díky tomu, že vám poskytujeme dostatek času na rozmyšlenou, již nebudete mít žádné obavy z nákupu online. 


Proč nakupovat přes certifikovaný obchod?

Bezpečný nákup přináší vám záruku a nám závazek plnění základních pravidel bezpečného a bezproblémového nákupu, který stanoví certifikační pravidla. Co to pro vás ve zkratce znamená? Především to, že informace o našem obchodě jsou úplné, pravdivé a transparentní, proces objednávek je ověřený a důvěryhodný, informace o zboží a službách správné, způsob a podmínky reklamace bezproblémové a kontakt skutečný. 

Máme certifikát bezpečného nákupu – obchodujeme na základě zásad vzájemné důvěry.


Jste architekt, developer, realizační firma nebo interiérové studio? Můžete využít možnosti zvýhodněných podmínek pro nákup v rámci spolupráce.

Naše společnost poskytuje výhodné podmínky v provizním systému. Velmi výrazně zvýhodňujeme dlouhodobou spolupráci a vytváříme tak prostor pro rozvíjení vašeho podnikání. Kontaktujte nás a budeme hledat společnou cestu.

 


Použitý zdroj obrázků: https://pixabay.com

Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastřešuje marketingové aktivity, jejichž cílem je zviditelnění a propagace společnosti. Zveřejňuje v magazínu a poradně zajímavé články, ve kterých se dozvídáte zajímavé informace například o vhodném umístění svítidel nebo o nových technologiích v oblasti svícení.

Zeptejte se nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výběrem i s technickými otázkami.
210 012 013

Štítky

#Nova Luce#Barva světla#svítivost#AZzardo#LED #světelný zdroj#venkovní osvětlení#stmívání#IP krytí#žárovka#LED modul#nástěnné osvětleníZobraziť všetky


Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Showroom
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Tomášikova 35
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: +421 55 22 89 001