Kategórie
Úvod / Záleží nám na Vás

Záleží nám na Vás

30 plus 14

VRATENIES ohledem na aktuální situaci, Vám chceme vyjít ve všem vstříc. Jako první, Vás chceme zbavit obav z nákupu u nás.  Pokud byste se tedy rozhodli zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, můžete nám nahlásit vrácení zboží v prodloužené době, maximálně do 30 dní ode dne převzetí zboží. Dalších 14 dní máte na to, abyste nám zboží zaslali zpět, přímo k nám na uvedenou adresu. Osobní doručení na showroomu nebo do skladu, není momentálně, až do odvolání možné..

Ochrana balení

NEOTVARAMENemusíte se obávat! Naši zaměstnanci manipulují se zbožím v maximální míře bezpečně a s použitím ochranných pomůcek. Balíky neotvíráme, takže není možnost vniknutí viru do zabaleného zboží.  Virus se uvnitř balení nedokáže udržet aktivní. Více informací zde

Podpora

SUPPORTJsme zodpovědní a omezili jsme osobní kontakty na nezbytné minimum. Proto jsme dočasně uzavřeli showroomy v Praze i v Košicích. Jsme Vám ale i přes to plně k dispozici na telefonu, e-mailech a také na sociálních sítích. Více v kontaktech.
FACEBOOK
INSTAGRAM


Platba

PAYMENTVzhledem k situaci, většina kurýrních společností dočasně zrušila možnost hotovostní dobírky. Tím se předchází zbytečnému kontaktu kurýrů a snižuje se čas potřebný na převzetí zboží na minimum. S jistotou okamžité platby, využijte pro úhradu platební bránu GoPay nebo internetový platební systém PayPal, případně platbu na bankovní účet.

Naše společnost zavedla speciální opatření. Od práce na dálku našeho administrativního týmu, přes maximální ohled na bezpečnost našich zaměstnanců v distribučním centru, až po důsledné a zodpovědné dodržování nařízení, týkajících se omezení kontaktu, osobní hygieny, čistoty prostor a našich zásilek, podle všech doporučených postupů.
Pracujeme pro Vás bez omezení. Přijímáme objednávky, distribujeme Vaše zásilky a doručujeme je podle plánu.

Připravili jsme pro Vás souhrn doporučení, jak se chránit před šířením koronaviru (COVID-19) :
„Je nezbytné, aby si lidé kolektivně uvědomili, že každý jedinec se musí chovat zodpovědně a omezit sociální kontakty na nezbytné minimum. Ke každému člověku se chovejte tak, jako byste o něm věděli, že má chřipku a nechcete jí od něj chytit. V rámci svých rodin a svého okolí byste měli myslet na ty nejvíce ohrožené. Tedy na lidi vyššího věku, chronicky nemocné a snažit se jim pomáhat, například tím, že jim nakoupíte nebo pomůžete tam, kde víte, že je to možné".

Prevence před viry:

  1. Umývejte si ruce často a důkladně po dobu min. 20 sec.
  2. Pokud nemáte k dispozici tekoucí vodu, používejte dezinfekční gely s min. 70% obsahom alkoholu.
  3. Omezte sociální kontakty, pár minut v blízkosti nakaženého nebo přímý kontakt představuje velké riziko.
  4. Nedotýkejte se očí, nosu a úst, pokud jste mimo domov.
  5. Pokud zakašlete, zakrývejte si nos a ústa buď kapesníkem nebo ohnutým loktem.
  6. Dbejte na čistotu prostředí, zejména povrchů, kterých sa dotýkáte. (jako jsou kliky, vypínače, mobily, klávesnice, stůl a podobně.
  7. Posilujte svojí imunitu vůči virům pobytem na slunci, zdravou stravou, pohybem na čerstvém vzduchu a pravidelně doplňujte základní vitamíny, jako jsou vitamín C a Zinek. Nejnovější informace hovoří o kladném vlivu rybího oleje a vitamínu D.   
  8. Pokud je to možné, vyhněte se prostorům s větším množstvím lidí.
  9. Sledujte aktuální vývoj situace a dodržujte doporučení ministersta zdravotnictví

Užitečné odkazy :

COVID- 19 Zodovednosť je prvoradá

Ministerstvo zdravotníctva SR

Postup pri vybavovaní ošetrovného a nemocenského pre koronavírus

Koronavírus a pracovné právo- PN a ošetrovné

Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 777 677 259

Showroom Elusia Košice

Showroom
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Hrnčiarska 2/A
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: +421 911 111 222